Jan Mühlfeit

Jan Mühlfeit je globální stratég,  kouč top manažerů, olympijských vítězů, umělců a autor mezinárodního bestselleru The Positive Leader (Pearson 2016). Jan má za sebou velmi úspěšnou kariéru 22 let ve společnosti Microsoft, kde pracoval na různých vedoucích pozicích.  Jeho poslední působení v této high-tech korporaci bylo v roli Prezidenta pro Evropu (2007-2014).

Na základě jeho hlubokých znalostí a zkušeností vytvořil zcela unikátní metodiku, jak najít osobní výjimečnost pro jednotlivce i týmy. S touto metodikou pracuje ve svých seminářích „Odemykání lidského potenciálu“ a „Odemykání týmového potenciálu“ po celém světě.

Společně s Kateřinou Novotnou vytvořil speciální seminář pro děti a rodiče – „Odemykání dětského potenciálu“ – který vede děti k sebepoznání a nalezení své osobní jedinečnosti. Spolu s Kateřinou Novotnou je i autorem knižního bestselleru Odemykání dětského potenciálu.

Jan pravidelně vystupuje na nejlepších univerzitách na světě jako je INSEAD, Cambridge, Imperial College,  Stanford, MIT , Harvard a mnoha dalších. Časopis Corporate Vision zařadil Jana Mühlfeita na list Coaching Top 50 a magazin CEO Today mu udělil Managament Consulting Award.  Je nositelem titulu Ambasador ČR, který mu byl udělal za příkladnou reprezentaci České republiky v zahraničí.


S Janem Mühlfeitem se budete moct potkat v Krmelci od 16:30, kde povede přednášku Odemykání dětského potenciálu.

Přednáška vám pomůže pochopit, v čem vaše děti vynikají. Odhalíte, proč je důležité pomoct dětem objevit přirozené talenty a jak je můžete z pozice rodičů podpořit v rozvíjení jejich silných stránek, aby je začaly efektivně využívat.

Mrkněte na program!

Pořadatel festivalu

Active Radio a.s.
© Pigy

Wenzigova 4
120 00 Praha
IČO: 610 582 97
Telefon: +420 257 001 111
E-mail: info@slamak.cz

Zájemci o stánek na festivalu kontaktujte: objednávkový formulář

Festival Slamák přináší opravdové jídlo, pouliční umění i program pro děti. Zažijte venkov v Praze, vychutnejte si jídlo od farmářů a pobavte se s umělci na čerstvém vzduchu. I příští rok se v Botanické zahradě v Troji rozproudí barevná tržnice plná buskerů, divadla, komiků i akrobatů. Navíc nebude chybět Pigy program pro děti!