Marta Jandová

Marta Jandová je česká zpěvačka známá především z působení v německé kapele Die Happy. V České republice se vydala na sólovou dráhu. V roce 2016 se objevila na obrazovkách v pořadu Tvoje tvář má známý hlas 2, ve kterém se proměnila např. v Beyoncé, CeeLo Green nebo ve svého otce Petra Jandu. Rokem 2018 Jandovou provázely 25. narozeniny její německé kapely DIE HAPPY, které společně oslavili akustickým turné po Německu. Poslední koncert se konal v Praze na konci října. Mezi tím zasedla poprvé v porotě Česko Slovensko má talent. Na podzim si konečně splnila svůj sen a vydala svou první autorskou sólovou desku se jménem Barvy.


S Martou Jandovou se potkáte v odpočinkové zóně Na Kafíčko od 12:30. Marta navíc bude moderovat rozhovor s Bárou Nesvadbovou od 11:30.

Mrkněte do programu!


Na koho se můžete dále těšit

Pořadatel festivalu

Active Radio a.s.
© Pigy

Wenzigova 4
120 00 Praha
IČO: 610 582 97
Telefon: +420 257 001 111
E-mail: info@slamak.cz

Zájemci o stánek na festivalu kontaktujte: objednávkový formulář

Festival Slamák přináší opravdové jídlo, pouliční umění i program pro děti. Zažijte venkov v Praze, vychutnejte si jídlo od farmářů a pobavte se s umělci na čerstvém vzduchu. I příští rok se v Botanické zahradě v Troji rozproudí barevná tržnice plná buskerů, divadla, komiků i akrobatů. Navíc nebude chybět Pigy program pro děti!