Krmelec

Nakrmte nejen tělo ale i ducha. Místo pro všechny zvídavé maminky, tatínky, prarodiče i zájemce o zdravý životní styl a stravování.

Můžete se těšit na přednášky předních českých odborníků.

Program:

Přednášky a diskuse s několika předními českými odborníky v oblasti jídla, stravování a životního stylu se budou odehrávat v K R M E L C I. Můžete se těšit na povídání s Margit Slimákovou. Svou koncepci zdravého stravování představí i Eva Cikrytová (zakladatelka projektu Jíme jinak), která po přednášce bude k dispozici i pro osobní konzultace. O éčkách, chemii v potravinách i kosmetice bude mluvit chemik Vít Syrový, autor knížek Tajemství výrobců potravin a Tajemství kosmetiky. A téma bio a přírodní kosmetiky rozšíří i lifestylová blogerka Lucie Van Koten. V neposlední řadě se můžete těšit i na přednášku Jana Mühlfeita, globálního stratéga, kouče top manažerů, olympijských vítězů i umělců, který společně s Kateřinou Novotnou vytvořil speciální seminář pro děti a rodiče – Odemykání dětského potenciálu – který vede děti k sebepoznání a nalezení své osobní jedinečnosti.   


Slamák je rodinný festival o opravdovém jídle od českých farmářů. Ale nebude to jen o jídle a pití, vychutnáte si také akustické koncerty, divadlo, pouliční umění, Pigy program pro děti ale i přednášky českých odborníků.


Co dalšího vám Slamák nabídne ?

Henrieta Hornackova a Abeceda
Cirkus Berto
Teresa Banna

Pořadatel festivalu

Active Radio a.s.
© Pigy

Wenzigova 4
120 00 Praha
IČO: 610 582 97
Telefon: +420 257 001 111
E-mail: info@slamak.cz

Zájemci o stánek na festivalu kontaktujte: objednávkový formulář

Festival Slamák přináší opravdové jídlo, pouliční umění i program pro děti. Zažijte venkov v Praze, vychutnejte si jídlo od farmářů a pobavte se s umělci na čerstvém vzduchu. I příští rok se v Botanické zahradě v Troji rozproudí barevná tržnice plná buskerů, divadla, komiků i akrobatů. Navíc nebude chybět Pigy program pro děti!