Eva Cikrytová

Eva Cikrytová je lektorkou zdravého životního stylu a zakladatelkou projektu Jíme Jinak. Změnou životního stylu pomáhá lidem vrátit zpět ztracené zdraví a najít vitalitu. Sama se pomocí stravy vyléčila z chronických a genetických nemocí, se kterými si klasická medicína za 30 let jejího života nedokázala poradit. Nyní už 10 let vede stránky www.jimejinak.cz, kde sdílí svoje nadšení pro zdravé vaření a ukazuje ostatním cestu, jak lze chutně, zdravě a prakticky vařit tak, aby nám bylo lépe na těle i na duši.


Na Slamáku se s ní budete moct potkat v Krmelci od 12:30. Po přednášce bude k dispozici pro všechny zájemce, kteří budou mít další dotazy nebo budou chtít jakkoliv poradit se stravováním a zdravým vařením.

Mrkněte na program!


Na koho se můžete dále těšit

Pořadatel festivalu

Active Radio a.s.
© Pigy

Wenzigova 4
120 00 Praha
IČO: 610 582 97
Telefon: +420 257 001 111
E-mail: info@slamak.cz

Zájemci o stánek na festivalu kontaktujte: objednávkový formulář

Festival Slamák přináší opravdové jídlo, pouliční umění i program pro děti. Zažijte venkov v Praze, vychutnejte si jídlo od farmářů a pobavte se s umělci na čerstvém vzduchu. I příští rok se v Botanické zahradě v Troji rozproudí barevná tržnice plná buskerů, divadla, komiků i akrobatů. Navíc nebude chybět Pigy program pro děti!