Iby Pop

Iby Pop je hudebník, výtvarník a zpěvák hrající na kytaru, bicí a klavír. Jak sám říká: „Moje hudba je kombinací akustické kytary a všech možných roztodivných a magických zvuků, které mi jdou hlavou. Rád si s těmito náhodnými zvuky hraju a přidávám je do mých písní.  Nápady často přichází, když jdu po ulici nebo když mluvím s někým, kdo mě inspiruje svým životním příběhem, nebo i jednoduchými nápady.“


Spolupracoval s celou řadou českých umělců, např. s Vladivojnou La Chia, ale také jedinečným novým cirkusem CIRK LA PUTYKA nebo herečkou Annou Polívkovou, se kterou založil hudebně divadelní duo „aniby neřekla“. Složil hudbu k představení klaunského dua M. Issové a A. Polívkové KRASAVICE INTERKONTINENTÁLNÍ anebo nazpíval titulní píseň k filmu Jiřího Mádla „NA STŘEŠE“ s názvem „PIRATE“.


Na Slamáku ho budete moci vidět a především slyšet v Buskingové zóně od 17:30.

Mrkněte na program!


Pořadatel festivalu

Active Radio a.s.
© Pigy

Wenzigova 4
120 00 Praha
IČO: 610 582 97
Telefon: +420 257 001 111
E-mail: info@slamak.cz

Zájemci o stánek na festivalu kontaktujte: objednávkový formulář

Festival Slamák přináší opravdové jídlo, pouliční umění i program pro děti. Zažijte venkov v Praze, vychutnejte si jídlo od farmářů a pobavte se s umělci na čerstvém vzduchu. I příští rok se v Botanické zahradě v Troji rozproudí barevná tržnice plná buskerů, divadla, komiků i akrobatů. Navíc nebude chybět Pigy program pro děti!