Zofie Dares (Mydy Rabycad)

Dalo by se říci, že v roce 2012 to všechno začalo. Vznikla totiž svérázná retro kapela Mydy Rabycad, která hraje fúzi electroswingu a dalších stylů elektronické hudby, kterou sama nazývá glamtronic. V čele stojí frontmanka s výrazným stylem i hlasovým projevem – Zofie Dares

I díky osobitému projevu si kapela zahrála v Anglii, Belgii, Francii, Dánsku, Jižní Korei, Kanadě, Korsice, Maďarsku, Německu, Nizozemsku, Polsku, Rakousku, Slovensku, Švýcarsku, Turecku nebo USA. Jako jedna ze dvou českých kapel vystoupili na festivalu Glastonbury v Anglii. Mimo to se publiku představili také na maďarském SzigetuFusion festivalu v Německu, slovenském Pohoda festivalu a dalších festivalech evropského významu.

Stranou pozornosti nezůstávají ani v České republice. Vystupovali na festivalu United Islands,  Rock For People, Rock For Churchill, Colours of Ostrava, Metronome festival a dalších.


Zofii budete moci zastihnout v Buskingové zóně od 11:45, kde vystoupí za doprovodu klávesisty Nèro Scartche.

Mrkněte na program!

Pořadatel festivalu

Active Radio a.s.
© Pigy

Wenzigova 4
120 00 Praha
IČO: 610 582 97
Telefon: +420 257 001 111
E-mail: info@slamak.cz

Zájemci o stánek na festivalu kontaktujte: objednávkový formulář

Festival Slamák přináší opravdové jídlo, pouliční umění i program pro děti. Zažijte venkov v Praze, vychutnejte si jídlo od farmářů a pobavte se s umělci na čerstvém vzduchu. I příští rok se v Botanické zahradě v Troji rozproudí barevná tržnice plná buskerů, divadla, komiků i akrobatů. Navíc nebude chybět Pigy program pro děti!