Dominik Landsman

Dominik Landsman je český spisovatel a publicista, kterého většinou všichni titulují jako blogera, ač už přes tři roky nic na svůj blog nenapsal. Mimo to, že je to převážně očividně bloger, tak napsal devět knížek od Deníčku moderního fotra přes Továrnu na debilno až po Lapuťáka a kapitána Adorabla. Pokud vás zajímá více, tak si to vygooglujte. Rozepisovat je by bylo na dlouho. Ve volném čase neluští křížovky ani nepracuje na zahrádce. Besedy s Dominikem jsou vždy plné něhy a radosti, přičemž ta radost se povětšinou skví v očích platících návštěvníků, když beseda skončí.


V rámci Slamáku ho budete moci potkat v odpočinkové zóně Na Kafíčko od 15:00, kde vám bude předčítat ze svých publikovaných knih Deníček moderního fotra.

Mrkněte na program!


Na koho se můžete dále těšit

Pořadatel festivalu

Active Radio a.s.
© Pigy

Wenzigova 4
120 00 Praha
IČO: 610 582 97
Telefon: +420 257 001 111
E-mail: info@slamak.cz

Zájemci o stánek na festivalu kontaktujte: objednávkový formulář

Festival Slamák přináší opravdové jídlo, pouliční umění i program pro děti. Zažijte venkov v Praze, vychutnejte si jídlo od farmářů a pobavte se s umělci na čerstvém vzduchu. I příští rok se v Botanické zahradě v Troji rozproudí barevná tržnice plná buskerů, divadla, komiků i akrobatů. Navíc nebude chybět Pigy program pro děti!