Karel Heřmánek ml.

V roce 2015 absolvoval DAMU a od té doby hostoval v nejrůznějších pražských divadlech. Za jeho domácí scénu by se, už díky osobním vazbám, dalo považovat Divadlo Bez zábradlí, kde v létě uvedl kritikami opěvovanou inscenaci Po konci světa. Za roli Marka byl dokonce navržen na širší nominaci na cenu Thálie.

Strávil ale také semestr na americké herecké škole The Lee Strasberg Theatre & Film Institute v New Yorku. Televizní diváci si ho mohou pamatovat z kriminálek Polda, Specialisté, VIP vraždy, Profesor T. nebo z cyklu Nevinné lži, Ordinace v růžové zahradě nebo Gymplu s r(u)čením omezeným.

Na svém kontě má ale také několik televizních filmů jako Zločin v Polné, kde bravurně ztvárnil Leopolda Hilsnera, Případ dvou manželek, Past nebo minisérii o Boženě Němcové. Věnuje se také dabingu. Namluvil Eggsyho v Kingsmanovi nebo v populárním seriálu Perníkový táta propůjčil hlas Walterovi Whitemu juniorovi. 


Na Slamáku se budete moci s tímto hercem setkat v Čítárně od 14:00, kde bude číst příhody z knihy Já, Baryk od Františka Nepila. 

Mrkněte na program!

Pořadatel festivalu

Active Radio a.s.
© Pigy

Wenzigova 4
120 00 Praha
IČO: 610 582 97
Telefon: +420 257 001 111
E-mail: info@slamak.cz

Zájemci o stánek na festivalu kontaktujte: objednávkový formulář

Festival Slamák přináší opravdové jídlo, pouliční umění i program pro děti. Zažijte venkov v Praze, vychutnejte si jídlo od farmářů a pobavte se s umělci na čerstvém vzduchu. I příští rok se v Botanické zahradě v Troji rozproudí barevná tržnice plná buskerů, divadla, komiků i akrobatů. Navíc nebude chybět Pigy program pro děti!