Teresa Branna

V roce 2004 absolvovala na varšavské Divadelní akademii (Akademia Teatralna) obor činoherní herectví. Během studia natočila celovečerní film Mistr a zahrála v několika polských televizních seriálech. Od roku 2004 je členkou Jihočeského divadla.

Ztvárnila celou řadu filmových rolí. Výrazně na sebe upozornila v roli Alenky v Soukromých pastech v epizodě Smím prosit o lásku, také si zahrála princeznu Beatrice v pohádce O království z nudlí a štěstí bez konce nebo Dariu v úspěšném seriálu Cirkus Bukowsky. Srdce diváků si získala díky roli Jany Ráčkové v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2. Vidět jste ji ale mohli také v Dámě a Král, Atentátu, Temném kraji, Policii Modravě a ve Specialistech.


Teresu budete moci vidět v zóně Čítárna od 13:00, kde přečte pár kapitol z Dalajlamovy kočky od Davida Michieho.

Mrkněte na program!


Na koho se můžete dále těšit

Pořadatel festivalu

Active Radio a.s.
© Pigy

Wenzigova 4
120 00 Praha
IČO: 610 582 97
Telefon: +420 257 001 111
E-mail: info@slamak.cz

Zájemci o stánek na festivalu kontaktujte: objednávkový formulář

Festival Slamák přináší opravdové jídlo, pouliční umění i program pro děti. Zažijte venkov v Praze, vychutnejte si jídlo od farmářů a pobavte se s umělci na čerstvém vzduchu. I příští rok se v Botanické zahradě v Troji rozproudí barevná tržnice plná buskerů, divadla, komiků i akrobatů. Navíc nebude chybět Pigy program pro děti!