Můj šéf je debil

Rozčiluj se jen do výše svého platu. Inscenace vtipně reflektuje současný svět zaměstnaných lidí s hypotékou, Google Keepem a bolestí zad. Čím dál více skloňovaný termín „korporátní psychopatismus“ je současným celosvětovým fenoménem. Spousta z nás zná šéfy bez empatie, v jejichž rukách každá pravda mění svou podstatu. Proč se na řídící pozice vždy hrnou a dostanou debilové? A co to vypovídá o naší vrcholné politice?

Inscenace Můj šéf je debil se odehrává ve vězení kanceláře, kde se setkáváme s mladou, nadšenou marketérkou Janou a jejím, na první pohled, charismatickým šéfem Romanem. Potřeba postavit toto téma na jeviště pramení z obrovského množství sesbíraného materiálu a výpovědí lidí, kteří oprávněně považují své šéfy za debily.

Představení je vhodné pro osoby starší 12 let. Můžete jej zhlédnout ve Stodole od 12:00.

Mrkněte na program!


Autor: Monika Pulišová a kolektiv
Dramaturgie: Klára Elšíková
Choreografie: Michal Heriban
Scénografie a kostýmy: Daša Krištofovičová
Obsazení: Marta Sovová, Petr Reif
Režie: Monika Pulišová

Pořadatel festivalu

Active Radio a.s.
© Pigy

Wenzigova 4
120 00 Praha
IČO: 610 582 97
Telefon: +420 257 001 111
E-mail: info@slamak.cz

Zájemci o stánek na festivalu kontaktujte: objednávkový formulář

Festival Slamák přináší opravdové jídlo, pouliční umění i program pro děti. Zažijte venkov v Praze, vychutnejte si jídlo od farmářů a pobavte se s umělci na čerstvém vzduchu. I příští rok se v Botanické zahradě v Troji rozproudí barevná tržnice plná buskerů, divadla, komiků i akrobatů. Navíc nebude chybět Pigy program pro děti!