Míša a Roman Tomešovi

Míšu si televizní diváci mohou pamatovat už jako dětskou herečku, kde zazářila v z televizním filmu Deník šílené manželky. Zahrála si v řadě televizních seriálů jako Terapie, Ulice nebo Ordinace v růžové zahradě. Můžete ji vidět hrát v představeních Mamzelle Nitouche v divadle F. X. Šaldy v Liberci , Láska v přímém přenosu v Divadle Kalich nebo v Národním divadle ve Snu čarovné noci. Účast v televizní soutěži Robin Hood ji otevřela dveře do muzikálového světa, především potom do Divadla Kalich, kde ztvárnila řadu výrazných rolí v muzikálech Robin Hood, Osmý světadíl, Pomáda, Mauglí, Rent, Horečka sobotní noci, Atlantida, Vlasy a teď nejnověji Voda nad vodou.

V Divadle Kalich se také seznámila se svým mužem, Romanem Tomešem, který je taktéž muzikálový herec a věnuje se i vlastní hudební tvorbě. Letos vydal první desku s názvem Navěky. Na kontě má nespočet muzikálů jak na své domovské scéně v Divadle Kalich, tak ale i jiných muzikálových scénách po celé České republice. Např. v Divadle Radka Brzobohatého Freddie, Mona Lisa v divadle Broadway,  Lucrezia Borgia v divadle Hybernia, titulní roli Ježíše v muzikálu Jesus Christ Superstar v bratislavském Tower STAGE, Sestra v Akci a Čas růží v Karlínském divadle. Hostuje ale také v Plzeňském divadle v muzikálech Billy Crockerv Anything Goes a Bonnie a Clyde.


Na Slamáku budete moci tento talentovaný manželský pár vidět v Buskingové zóně od 11:00, kde vám budou hrát hudbu pro radost na kytaru i ukulele.


Míša Tomešová navíc bude předčítat z knížky Pohádkopsaní pro klidné spaní v Čítárně od 12:15.

Mrkněte na program!

Pořadatel festivalu

Active Radio a.s.
© Pigy

Wenzigova 4
120 00 Praha
IČO: 610 582 97
Telefon: +420 257 001 111
E-mail: info@slamak.cz

Zájemci o stánek na festivalu kontaktujte: objednávkový formulář

Festival Slamák přináší opravdové jídlo, pouliční umění i program pro děti. Zažijte venkov v Praze, vychutnejte si jídlo od farmářů a pobavte se s umělci na čerstvém vzduchu. I příští rok se v Botanické zahradě v Troji rozproudí barevná tržnice plná buskerů, divadla, komiků i akrobatů. Navíc nebude chybět Pigy program pro děti!