Marie Doležalová

Marie Doležalová je herečka, známá ze seriálů Comeback, Vyprávěj, Svět pod hlavou, z filmu Pusinky, jako členka souboru Divadla na Fidlovačce (2006 – 2018) a Olívie ve Večeru Třikrálovém na Letních shakespearovských slavnostech (2016 – 2017). V roce 2015 vyhrála spolu s Markem Zelinkou taneční soutěž StarDance. Ke psaní se dostala jako blogerka s blogem Kafe a cigárko o životě herečky, který získal Literu za blog roku v rámci cen Magnesia Litera 2015. Na podzim téhož roku vyšel blog knižně, o rok později i jako audiokniha, kterou načetla sama herečka. Pro server Stream.cz pak v roce 2017 natočila stejnojmenný seriál. V tomtéž roce pokračovala v psaní blogů, zaměřila se více na rodinu a intimnější a rozmanitější témata, což byl základ pro její druhou knihu Jeden kopeček šmoulový, která vyšla v roce 2018. V tomto roce se jí narodila dcera Alfréda. V současné době je tedy hlavně maminkou roční dcery a o mateřství a péči o děti píše fejetony i příspěvky na Instagram, kde se pozornosti těší i její videa s často netradičními názory na tuto tématiku.


Na povídání s Marií Doležalovou se můžete těšit v odpočinkové zóně Na Kafíčko od 17:00. Tato všestranná herečka se rozpovídá o svých hereckých příhodách, tancování, ale také o psaní blogů i knih a samozřejmě otázkách spojených s mateřstvím, jelikož to ji momentálně zaměstnává ze všeho nejvíce. O mateřství navíc píše i svůj další blog s názvem minusmama.cz!

Mrkněte na program!

Pořadatel festivalu

Active Radio a.s.
© Pigy

Wenzigova 4
120 00 Praha
IČO: 610 582 97
Telefon: +420 257 001 111
E-mail: info@slamak.cz

Zájemci o stánek na festivalu kontaktujte: objednávkový formulář

Festival Slamák přináší opravdové jídlo, pouliční umění i program pro děti. Zažijte venkov v Praze, vychutnejte si jídlo od farmářů a pobavte se s umělci na čerstvém vzduchu. I příští rok se v Botanické zahradě v Troji rozproudí barevná tržnice plná buskerů, divadla, komiků i akrobatů. Navíc nebude chybět Pigy program pro děti!