Anna Slováčková a Aura

Anna Slováčková je česká zpěvačka, muzikálová herečka a moderátorka pořadů pro děti. Aničku jste na divadelních prknech mohli vidět v Divadle Hybernia v muzikálech Sněhová královna (kde ztvárnila hlavní postavu Gerdy), Kapka medu pro Verunku, Swingujeme, Rejdíme, Alenka v kraji zázraků nebo Skleněné prkno. V Divadle Kalich potom účinkovala v Krysařovi v roli Rózy.

Její poslední muzikálovou rolí je zlá sestra Dora v rodinné show Tři oříšky pro Popelku, která se hrála v Kongresovém centru v Praze. Málo kdo ví, že Anička také propůjčila svůj hlas Krtečkovi výtvarníka Zdeňka Milera v audionahrávkách. V roce 2012 byla také televizní reportérkou dětského pořadu KiWi Junior na TV Barrandov a v roce 2016 byla jednou z účinkujících pořadu Tvoje tvář má známý hlas


Na Slamáku vystoupí ve Stodole od 16:00 se svou kapelou Aura, se kterou objíždí celou Českou republiku. Těšit se můžete na jejich pop rockové pecky v akustické verzi!

Mrkněte na program!


Pořadatel festivalu

Active Radio a.s.
© Pigy

Wenzigova 4
120 00 Praha
IČO: 610 582 97
Telefon: +420 257 001 111
E-mail: info@slamak.cz

Zájemci o stánek na festivalu kontaktujte: objednávkový formulář

Festival Slamák přináší opravdové jídlo, pouliční umění i program pro děti. Zažijte venkov v Praze, vychutnejte si jídlo od farmářů a pobavte se s umělci na čerstvém vzduchu. I příští rok se v Botanické zahradě v Troji rozproudí barevná tržnice plná buskerů, divadla, komiků i akrobatů. Navíc nebude chybět Pigy program pro děti!