Henrieta Hornáčková

Henrieta Hornáčková je herečka a tanečnice. Vystudovala taneční konzervatoř a DAMU v Praze  – obor činoherní herectví. Je členkou Městských divadel pražských. Hostovala také v Divadle pod Palmovkou, v SND, v ND Brno a dalších. Hrála v seriálech jako např. Cesty domů, Expozitura, VIP Vraždy, Ordinace v růžové zahradě. Kromě herectví vystudovala také pedagogickou fakultu na UHK, a proto se ráda věnuje práci s dětmi. V divadle MANA vede svou dětskou divadelní dílničku s názvem: Divadelní Abeceda.  Pro Českou televizi vymyslela a připravila taneční pořad pro děti: Tance z pohádkového rance, odkud jí mohou děti znát jako tanečnici Henie.


Henrieta Hornáčková vystoupí se svým pohybovým programem: Tance z pohádky do pohádky v Pigy Selátkově v 11:30 a také se můžete těšit na její divadelní workshop pro děti od 13:00 do 15:00, na který natrefíte v rámci pouličního umění při průchodu festivalem.

Mrkněte na program!


Na koho se můžete dále těšit

Pořadatel festivalu

Active Radio a.s.
© Pigy

Wenzigova 4
120 00 Praha
IČO: 610 582 97
Telefon: +420 257 001 111
E-mail: info@slamak.cz

Zájemci o stánek na festivalu kontaktujte: objednávkový formulář

Festival Slamák přináší opravdové jídlo, pouliční umění i program pro děti. Zažijte venkov v Praze, vychutnejte si jídlo od farmářů a pobavte se s umělci na čerstvém vzduchu. I příští rok se v Botanické zahradě v Troji rozproudí barevná tržnice plná buskerů, divadla, komiků i akrobatů. Navíc nebude chybět Pigy program pro děti!