Cirkus Berto

„Uvidíte co jste ještě neviděli! Berto neberto, až z daleké Berománie k vám přijelo slavné Cirkus Berto!“ aneb Netradiční cirkus tak trochu naruby.

Divadelní představení plné vtipných etud, pohybových kreací a bláznivých situací v podání tří povedených klaunů, kteří zachraňují produkci vlastními čísly. První z nich se jmenuje Alberto – popleta, který neváhá pokaždé ochotně asistovat nebo dokonce vystoupit jako svalovec Zvedáto„Pardon šéfe, já to zkazil.“ Druhý je Huberto – milý a plný bláznivých nápadů, který zazáří například v roli krásné provazochodkyně: „Amanda Huberto má veliké měchy, bude se vznášet vysoko nad vašimi hlavami, až se vám zatají dechy!“ A konečně principálo Englberto – svérázný krotitel tygra malajského či přísný šéf tohoto bláznivého ansáblu: „Nevadí, nevadí – cirkus Berto bude!“  Ovšem klauni jsou už od přírody popletové a „berto neberto“ ani v Bertu tomu není jinak! Představení cirkusu Berto je celé tak trochu naruby.


Cirkus Berto vystoupí v Pigy Selátkově od 14:00.

Mrkněte na program!


Na koho se můžete dále těšit

Pořadatel festivalu

Active Radio a.s.
© Pigy

Wenzigova 4
120 00 Praha
IČO: 610 582 97
Telefon: +420 257 001 111
E-mail: info@slamak.cz

Zájemci o stánek na festivalu kontaktujte: objednávkový formulář

Festival Slamák přináší opravdové jídlo, pouliční umění i program pro děti. Zažijte venkov v Praze, vychutnejte si jídlo od farmářů a pobavte se s umělci na čerstvém vzduchu. I příští rok se v Botanické zahradě v Troji rozproudí barevná tržnice plná buskerů, divadla, komiků i akrobatů. Navíc nebude chybět Pigy program pro děti!