Vajbar Kobylí

Hlavním motivem k zřízení vinařské firmy v samém srdci obce Kobylí bylo nejen navázat na dlouholetou rodinnou tradici a zkušenosti našich předků s výrobou vína, ale také vybudovat prestižní a moderní vinařství produkující každoročně lahodná a ušlechtilá vína.

Rok od roku se ve Vajbar Kobylí snažíme jedinečným a šetrným přístupem ve svých vinicích vypěstovat ty nejkvalitnější vinné hrozny, z kterých pro vás s naší maximální péčí a využitím progresivních a inovativních vinařských metod vyrábíme charakteristicky typická vína pro náš region.

Naším cílem je produkovat vína vysoké kvality a přáním, aby se na váš stůl dostala vždy pouze pěkná a lahodná vína, která splní vaše očekávání.


Víno od Vajbar Kobylí budete moct ochutnat v jižní části areálu v Ornamentální zahradě (stánek č. 48).


Na jaké jídlo se můžete dále těšit

Pořadatel festivalu

Active Radio a.s.
© Pigy

Wenzigova 4
120 00 Praha
IČO: 610 582 97
Telefon: +420 257 001 111
E-mail: info@slamak.cz

Zájemci o stánek na festivalu kontaktujte: objednávkový formulář

Festival Slamák přináší opravdové jídlo, pouliční umění i program pro děti. Zažijte venkov v Praze, vychutnejte si jídlo od farmářů a pobavte se s umělci na čerstvém vzduchu. I příští rok se v Botanické zahradě v Troji rozproudí barevná tržnice plná buskerů, divadla, komiků i akrobatů. Navíc nebude chybět Pigy program pro děti!