Lelí’s Cupcakes

Cupcakes nejsou pouze malé dortíky, jsou symbolem radosti a potěšení, je to malý dárek, který zaručeně vykouzlí úsměv na tváři. Pro mě jsou to dortíky neomezených možností. Je to malý dárek k narozeninám, k promoci, k Valentýnu, k narození dítěte, pro sportovce, pro kamarádku. Tématicky se dají přizpůsobit a vytvořit každému na míru. Všechny naše dortíky pečeme s láskou a s citem pro detail, jsou samozřejmě domácí výroby a pouze z kvalitních surovin.

Touha věnovat se cupcakes, a vlastně, i sen o otevření vlastního obchodu, se zrodil už v roce 2012 v San Franciscu. Byli jsme tam s manželem Kubou na svatební cestě a mě specializované dortíkové obchůdky naprosto nadchly. Začala jsem zkoušet recepty a pekla nejdřív pro kolegy z mediálky. Nedlouho na to jsme založili značku Lelí’s cupcakes, začali nabízet dortíky v našem bistru Famagusta a obrážet s nimi nejrůznější foodové akce.


Lelí’s cupcakes najdete v jižní části areálu v Ornamentální zahradě (stánek č. 47).


Na jaké jídlo se můžete dále těšit

Pořadatel festivalu

Active Radio a.s.
© Pigy

Wenzigova 4
120 00 Praha
IČO: 610 582 97
Telefon: +420 257 001 111
E-mail: info@slamak.cz

Zájemci o stánek na festivalu kontaktujte: objednávkový formulář

Festival Slamák přináší opravdové jídlo, pouliční umění i program pro děti. Zažijte venkov v Praze, vychutnejte si jídlo od farmářů a pobavte se s umělci na čerstvém vzduchu. I příští rok se v Botanické zahradě v Troji rozproudí barevná tržnice plná buskerů, divadla, komiků i akrobatů. Navíc nebude chybět Pigy program pro děti!