Future farming

Aquaponické systémy Future Farming produkují vysoce kvalitní zeleninu a ryby bohaté na živiny. Díky aquaponii zajišťujeme pěstování vynikajících potravin v integrovaném systému bez půdy. Všechny projekty i veškeré vstupy do systému jsou testovány na přítomnost jakékoli kontaminace. Zárukou kvality jsou potom rozbory každé sklizně, jejichž výsledky jsou součástí balení produktu. Rozbory nám zajištuje Vysoká škola chemicko-technologická a její nejmodernější vybavení. Rozbory jsou naprosto nezávislé a jejich pravost i výsledky je možné si kdykoli ověřit. Future Farming přidává i další specifické vlastnosti ke svým produktům, aby naplnil filozofii revolučního přístupu k produkci potravin.

Například všechny obaly na produkty Future Farming jsou vyrobeny z kompostovatelných materiálů. Nevzniká tak žádný odpad, který by se v přírodním prostředí mohl hromadit. Naopak když obal od jídla z farem Future Farming vyhodíte do přírody, rozloží se a ještě přispěje ke koloběhu živin. Další výhodou je, že potraviny z farem Future Farming jsou lokální. Nikdy necestují dál než 200 kilometrů od farmy. Je konec nesmyslnému převážení potravin na tisíce kilometrů. Není vám divné, že salát, který vám servíruje váš oblíbený retězec nacestoval v posledním týdnu více kilometrů než vy za poslední rok? Další výhodou je FAIR PRICE. Future Farming umí přesně vyčíslit veškeré náklady na vypěstování svých produktů a zákazníkovy je zdělí. Fair Price říká zákazníkům naprosto přesně komu a kam jejich peníze jdou.


Future Farming najdete v severní části areálu na Pivoňkové louce (stánek č. 14).


Na jaké jídlo se můžete dále těšit

Pořadatel festivalu

Active Radio a.s.
© Pigy

Wenzigova 4
120 00 Praha
IČO: 610 582 97
Telefon: +420 257 001 111
E-mail: info@slamak.cz

Zájemci o stánek na festivalu kontaktujte: objednávkový formulář

Festival Slamák přináší opravdové jídlo, pouliční umění i program pro děti. Zažijte venkov v Praze, vychutnejte si jídlo od farmářů a pobavte se s umělci na čerstvém vzduchu. I příští rok se v Botanické zahradě v Troji rozproudí barevná tržnice plná buskerů, divadla, komiků i akrobatů. Navíc nebude chybět Pigy program pro děti!